Peyzaj Hizmetlerimiz

Sakura Peyzaj hem bireysel hem de kurumsal düzeyde mimarlık ofisleri, inşaat şirketleri, siteler,

devlet ve belediye projeleri için çizim, uygulama, danışmanlık ve bakım hizmetleri vermektedir.Hizmetlerimiz 3 ana kategoriye ayrılmaktadır.1. Evler İçin Bahçe Düzenlemesi

Biz Sakura Peyzaj olarak aile bağlarının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bahçeler, bu ilişkileri daha da geliştiren yerlerdir.

Bahçede yemek, oyun ve dinlenmek için geçen zaman ailenin bağlarını daha da güçlendir. Özgün tasarımlı bahçeler sizin, ailenizin huzur dolu iç dünyanızın gelişmesine yardımcı olacaktar.

2. Mimari/İnşaat/Ofis Düzenlemeleri

Yapılar, çevresindeki yeşilliğe (ağaçlara ve çiçeklere) göre çok daha güzel ve çekici görünür. Etrafında yeşilin olmadığı yerler çöldeki yapılara benzer.

Bizler, Japonların tabiat konusundaki duyarlılığını ön plana koyup etkileyici bahçe düzenleme ve işlevselliği de katarak bunun gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ayrıca son dönemde Türkiye’de de yaygınlaşan çatı bahçeleri konusunda Japonya’daki partnerlerimizin projelerinde uyguladığı en son teknolojiye de sahibiz.

3.Park Planlaması

Parklar birçok insan tarafından kullanılan sosyal alanlardır. Bu nedenle özgün tasarımı ve amaca uygunluğuyla birlikte güvenli, gönül rahatlığı içinde kullanımının sağlama gayesiyle planlarımızı ve uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İnsanların parklarda en verimli şekilde nasıl zaman geçirdiği konusuyla ilgili uzun zamandır yapılan araştırmalar ve uyguladığımız projelerdeki tecrübelerimiz sayesinde parka gelen insanların beklentilerine en uygun düzenlemeleri gerçekleştirmekteyiz.

Ebebeynlerin güven içinde çocuklarını oynatmaları, büyüklerin keyifle yürüyüş yapmaları, kullanılan farklı ağaçlar ve çiçeklerin açmasıyla birlikte, mevsimsel değişimlerinin fark edilebilmesi, şehir manzarasının düzenlenmesi gibi çeşitli amaçlar ve durumlar için özel çalışmalar yapmaktayız.